O nas

Wymarzone miejsce dla wszystkich miłośników słodkości. Z dala od zgiełku miasta, przytulne i klimatyczne, zawsze wypełnione słodkimi aromatami.

Znajdziesz tutaj wyjątkowe lody wytwarzane od ponad 30 lat według tej samej receptury. Przygotowywane przez nas na miejscu, jedynie z naturalnych składników odpowiedzialnych za intensywność ich smaku, koloru i aromatu. Przy filiżance świeżo palonej kawy z pozytywną energią rozpoczniesz każdy dzień.

Tutaj również czekają na Ciebie urzekające smakiem wypieki – puszyste muffiny, rozpływające się w ustach bezy, kruche ciasteczka, wypełnione powidłami rogaliki i drożdżówki, finezyjne torty, soczyste jabłeczniki, niebanalne serniki i przygotowane według autorskich przepisów ciasta deserowe. Jeśli masz ochotę – zjedz na miejscu. Wolisz zabrać do domu? Wszystko otrzymasz starannie zapakowane w wydaniu „na wynos”

Jeśli naszymi wypiekami chcesz podbić serca swoich najbliższych zapraszamy codziennie od poniedziałku do niedzieli. W okresie letnim pracujemy w godzinach od 9.00 do 20.00,
a w miesiącach od października do kwietnia zapraszamy od godziny 9.00 do 19.00.

Na pytanie czy to ta sama Mocca, która kiedyś mieściła się na ul. Westerplatte w Zielonej Górze potwierdzamy To My 🙂